You are here: Home > Bez kategorii > Siara mleka klaczy rozwiązaniem problemu osób uczulonych!
Post Icon

Siara mleka klaczy rozwiązaniem problemu osób uczulonych!

Wiele osób chcących przyjmować produkty parte na colostrum, czyli substancji pobieranej z siary mleka krowiego, ze względu na swoje uczulenie na kazeinę, nie może przyjmować specyfiku. Okazuje się, że w mleku klaczy nie występuje ten rodzaj kazeiny, na który wiele osób ma uczulenie, co sprawia, że można stosować specyfiki z oparte właśnie na siarze mleka klaczy. Dzięki temu odkryciu zwiększa się również ilość zastosowań produktu.

Zastosowanie mleka klaczy

Mleko klaczy ma wiele zastosowań. Szczególnie dobrze działa na organizmy wycieńczone długą chorobą i pozwala im dojść do siebie i szybko się zregenerować. Dobrze działa na układ pokarmowy, dzięki czemu polepsza wchłanianie się składników odżywczych. Łatwiej jest wyregulować ciśnienie, oraz utrzymać odpowiedni poziom wapna w kościach, co jest niezwykle ważne dla osób narażonych na osteoporozę. Dzięki colostrum usprawnia się przewodzenie w mózgu, co pozwala na zachowanie dobrej pamięci oraz koncentracji osobom starszym. Świetnie oddziałuje na skórę zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz.

Gdzie kupić specyfik idealnie dobrany do moich potrzeb?

Odpowiedni dla siebie produkt znaleźć można na stronie internetowej producenta: https://genactiv.eu/eq-activ. Tam można bezpośrednio pod swoje potrzeby kupić produkty do ciała, na skórę czy suplementy diety. Po wyborze odpowiednich produktów możemy zamówić je bezpośrednio u producenta, bądź udać się do jednej z wielu aptek, gdzie można specyfiki dostać.

Comments are closed.