You are here: Home > Bez kategorii > Proste rozwiązania są najlepsze- nakładka do przewijania na komodę
Post Icon

Proste rozwiązania są najlepsze- nakładka do przewijania na komodę

Obecnie mieszkania mają małe metraże. Wraz z przybyciem malucha na świat, musimy dla niego wygospodarować wiele przestrzeni. Część mebli będzie używana tylko przez pewien czas, w związku z czym nie zawsze jest potrzebne kupowanie pełnowymiarowych mebli. Przykładowo, można kupić nakładkę do przewijania na komodę. Rozwiązanie tańsze niż zwykły przewijak, mobilne- bo można go przenosić w każde miejsce, oraz bardziej funkcjonalne. W mieszkaniach, gdzie nie ma miejsca na zbyt wiele nowych mebli dla dziecka, takie rozwiązanie może się sprawdzić.

Funkcjonalność, klasa, styl

Nakładki do przewijania są niezwykle nowoczesnym rozwiązaniem. Można je montować na meblach bez obawy, że zniszczą one komodę czy szafkę. Kiedy już nie będą nam potrzebne, możemy je rozmontować, nie tracąc na funkcjonalności obecnego mebla. Dobrym pomysłem jest też użycie nakładki do przewijania na łóżeczko, która bardzo szybko może zostać zamontowana, a po użyciu zdjęta. Nie ma problemu z przesuwaniem się mebla, czy niszczeniem barierek- nakładka jest idealnie dopasowana.

Gdzie znajdziemy nakładki do przewijania?

Na stronie Pinio (https://www.pinio.com.pl/dla-niemowlaka/nakladka-do-przewijania-dla-niemowlaka/) można znaleźć modele nakładek do przewijania na łóżeczko czy komodę. Dostosowane są one do mebli w taki sposób, żeby zapewnić pełnię bezpieczeństwa dla maluszka. Ich przymocowanie nie zniszczy mebli, nie będzie widoczne, oraz nie będzie zagrożeniem dla dziecka.

Comments are closed.