You are here: Home > Bez kategorii > Praca dla kierowcy c+e w transporcie
Post Icon

Praca dla kierowcy c+e w transporcie

Praca kierowcy jest ciekawa, szczególnie jeżeli jest się kierowca na trasach międzynarodowych. Jednak trzeba mieć nieco doświadczenia oraz obycia. Może się okazać, że nie to też ciężki kawałek chleba. Godziny jazdy za kierownicą, w trudnych warunkach, nie zawsze bezpiecznych. Jednak można powiedzieć, że praca kierowcy jest ciekawa. Szczególnie w transporcie, gdzie w ciągu krótkiego okresu czasu możemy zjeździć całą Europę. Dzięki temu poznamy wiele pięknych terenów czy poznamy nowe kultury.

Kierowca międzynarodowy- jak znaleźć pracę?

Kierowca międzynarodowy jest zawodem, który nierzadko jest niezwykle interesującym. W firmach pozwalają sobie na wiele, by zapewnić pracownikom godne warunki pracy oraz wiele dodatkowych pakietów. Firma Dasko, jako firma rodzinna dba zarówno o swoich pracowników, których traktuje jak rodzinę, jak i o swoich klientów. Dzięki temu zyskała tak wielką popularność w zakresie transportu chłodniczego.

W sposób kontrolowany, dzięki współpracy poszczególnych oddziałów firmy w sposób kompleksowy oraz ekspresowy obsługują swoich klientów.

Oferty pracy dla kierowcy w Dasko

Na stronie firmy (https://www.dasko.com.pl/pl/oferty-pracy/kierowca-miedzynarodowy) znaleźć można informacje, w jaki sposób aplikować na stanowisko. Opisano również warunki pracy w zespole. Osoby zainteresowane na pewno znajdą tam interesujące je informacje dotyczące współpracy z firmą. Mogą też złożyć tam CV, a po rozmowie kwalifikacyjnej zacząć pracę jako kierowca międzynarodowy firmy Dasko.

Comments are closed.